Ďakujem =)
Kniha návštev
Re::D
Erik | 13.04.2009
150 deti?
anonym erikovi | 24.02.2009
Ahoj. Chcem len upozornit na chybu ktora sa vyskytla vo vasom "uvode" pri charakteristike skupiny. Vo vase skupine netancuje 150 deti. to v taxisi, mam taky pocit. V podstate je to jedeno, len ma to napadlo, ze to asi nie je spravne pisat veci ktore nie su pravdive.
150 deti?
anonym erikovi | 24.02.2009
Inak ste strasne fajn a drzim vam palce. som velky fanusik vsetkych co maju vztah k tancu.
Re:150 deti?
Erik | 27.02.2009
V tanečnej skupine tancuje niečo okolo 140 detí a nie len v TAXIS-i sami sa o tom presvedčíte vo videu z Vianočnej rozprávky DADY
https://www.youtube.com/watch?v=sD8c_1Re6yY&feature=channel_page
Re:150 deti?
Dajana | 11.03.2009
Ahoj som trenerka tanečnej skupiny Dady v našej skupine tancuje 150 Detí Erik to napísal správne, a v Taxisi tancuje tiež 150 detí. To znamená že dohromady je to 300 detí čo učím ja a moja sestra.
Re:150 deti?
kiklosko | 24.03.2009
ja dady priam zboznujem a je my jedno kolko ich tam je a chcela by som sa tam prihlasit
for you
megi | 02.02.2009
Všetko naj, naj, naj ... k tvojím meninkám!
Re:for you
Eržáá | 03.02.2009
Moc Moc kuYéém.. =*
Wáánoce
Erik | 19.12.2008
ČaWtéé....UžiTéé so SwááTky..a w Yanuááry sa streTneméé...sa mOOOOc tešííM!!
Inááč Yakoo sa Wáám LooBiLo WáánoČnéé??
:D
pajdinecka | 11.12.2008
čaute daďáci :)) :D moooc kruta stranka Eriku, povedla sa :P tak si len ríkam, jak sem sebja videla robit ten mostik ve fotogalerii :D to byly časy :DDD Pája :)