Kniha návštev

Re::D

Erik | 13.04.2009

Ďakujem =)

150 deti?

anonym erikovi | 24.02.2009

Ahoj. Chcem len upozornit na chybu ktora sa vyskytla vo vasom "uvode" pri charakteristike skupiny. Vo vase skupine netancuje 150 deti. to v taxisi, mam taky pocit. V podstate je to jedeno, len ma to napadlo, ze to asi nie je spravne pisat veci ktore nie su pravdive.

150 deti?

anonym erikovi | 24.02.2009

Inak ste strasne fajn a drzim vam palce. som velky fanusik vsetkych co maju vztah k tancu.

Re:150 deti?

Erik | 27.02.2009

V tanečnej skupine tancuje niečo okolo 140 detí a nie len v TAXIS-i sami sa o tom presvedčíte vo videu z Vianočnej rozprávky DADY
https://www.youtube.com/watch?v=sD8c_1Re6yY&feature=channel_page

Re:150 deti?

Dajana | 11.03.2009

Ahoj som trenerka tanečnej skupiny Dady v našej skupine tancuje 150 Detí Erik to napísal správne, a v Taxisi tancuje tiež 150 detí. To znamená že dohromady je to 300 detí čo učím ja a moja sestra.

Re:150 deti?

kiklosko | 24.03.2009

ja dady priam zboznujem a je my jedno kolko ich tam je a chcela by som sa tam prihlasit

for you

megi | 02.02.2009

Všetko naj, naj, naj ... k tvojím meninkám!

Re:for you

Eržáá | 03.02.2009

Moc Moc kuYéém.. =*

Wáánoce

Erik | 19.12.2008

ČaWtéé....UžiTéé so SwááTky..a w Yanuááry sa streTneméé...sa mOOOOc tešííM!!


Inááč Yakoo sa Wáám LooBiLo WáánoČnéé??

:D

pajdinecka | 11.12.2008

čaute daďáci :)) :D moooc kruta stranka Eriku, povedla sa :P tak si len ríkam, jak sem sebja videla robit ten mostik ve fotogalerii :D to byly časy :DDD Pája :)

Záznamy: 31 - 40 zo 60
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>